Triglavski zvonovi

Triglavski zvonovi, Foto: Marsel GombocVokalno-instrumentalna skupina Triglavski zvonovi je nastala leta 1995, na pobudo takratnega gospoda župnika Franceta Urbanije in ustanovitelja, Marsela Gomboca. Skupina je v vseh teh letih doživela mnoge spremembe, tako glede repertoarja pesmi, ki jih prepevajo, kot tudi glede članov zasedbe. Edini stalnici sta zborovodkinja, ga. Leona Gomboc in ponedeljkove vaje. Zanimivo, da v zboru prepevajo še štirje ustanovni člani. V vseh teh letih je zasedba sodelovala na mnogih nastopih, od katerih naj izpostavimo le večje: vsakoletno sodelovanje na Zvonariadi ter na Reviji pevskih zborov Zgornje Gorenjske. Vsako leto so organizatorji Srečanja pevskih skupin sosednih občin, Božično-novoletnega koncerta, prepevanja ob zamrznjenem Peričniku, koledovanja ter koncerta ob zaključku sezone. Leta 2009 smo bili farani še posebej lahko ponosni na čudovit koncert verskih popevk, s katerim pevci gostujejo tudi v drugih farah. Mejnika v ustvarjanju sta dve zgoščenki (ena posneta za zvočno kuliso živih jaslic v Mlačci in druga, posneta ob 10. obletnici delovanja). Pevci pa radi zapojejo tudi ob nekaterih drugih neuradnih priložnostih oz. ob prijetnih druženjih, saj so v prvi vrsti prijatelji, katere druži vera in pa ljubezen do petja.

Triglavski zvonoviTriglavski zvonoviKoledniki pred ŽeleznkomBožični koncert s skupino NavdihBlagoslov orgelBlagoslov orgelBlagoslov orgel

Grb Dovje

Oznanila

Urnik sv. maš

torek in sobota: 19h (v zimskem času ob 18h)

nedelja: 10h

Urnik sv. maš v Vratih in na Kredarici